• Umów się na wizytę
  • +48 41 361 61 92
  • +48 519 100 587
  • +48 884 696 831 terapia Żenni

Objawy rwy kulszowej

Akupunktura – jest to metoda leczenie polegająca na nakłuwaniu ciała igłami w ściśle określonych miejscach. Akupunktura przyszła do nas z Azji a obecnie jest szeroko stosowana w wielu krajach na całym świecie. Metoda ta została uznana przez  Międzynarodowa Organizację Zdrowia (WHO) jako oficjalna metoda leczenia.  Nakłucia oddziałują na organizm pobudzając naturalne mechanizmy obronne organizmu powodujące samouzdrawianie się organizmu.  Zabieg nie jest bolesny, pacjenci odczuwają przez chwilę lekkie ukłucie i mrowienie. Oznacza to, że igła została poprawnie wbita we właściwy punkt. Czułość tych punktów bioenergetycznych z zabiegu na zabieg wzrasta, co oznacza odblokowanie kanałów energetycznych.
Akupunktura jest bardzo skuteczna, rewelacyjnie nadaje się do  zwalczaniu różnych zespołów bólowych: rwy kulszowej, rwy barkowej. Z powodzeniem stosuje się ją również  do leczenia nerwic, depresji, chorób narządów ruchu (bóle kręgosłupa, zespół bolesnego barku, choroby reumatyczne, zwyrodnienie stawów, stany pourazowe, bóle mięśni), chorób wewnętrznych (stany zapalne układu oddechowego, zespól jelita drażliwego, choroby układu pokarmowego i inne), uczulenia, alergiczny nieżyty nosa.
Wszystkie te efekty osiągane są wyłączenie przez uruchomienie wewnętrznych mechanizmów obronnych organizmów i odbudowujących, bez wykorzystania niszczących środków farmakologicznych pochodzenia chemicznego.

Copyright © 1998 - 2019. Wszelkie Prawa Zastrzeżone ANMED. Realizacja: Compute Web Studio